Akcja "Rekordowa Miska" trwa!

09 czerwiec 2016
Autor: 
Pixabay

Największa w Polsce akcja na rzecz schronisk trwa. Zielonogórskie schronisko zostało wybrane jako jedno z sześciu w kraju do akcji bicia rekordu Guinessa w zbieraniu karmy dla zwierzaków.

Bicie rekordu Guinnessa rozpoczęło się 6 czerwca i potrwa 30 dni, do 5 lipca. Aby ustanowić oficjalny światowy rekord trzeba w tym czasie zebrać minimum 70 tysięcy „wirtualnych misek”, co w przeliczeniu da 20 ton karmy. Trafi ona do sześciu schronisk w Polsce, między innymi do placówki w Zielonej Górze.

Jak przyłączyć się do akcji i pomóc ustanowić rekord Guinnessa? Wystarczy pobrać na swojego smartfona aplikację mobilną serwisu zakupowego Ceneo.pl, wejść w baner z psem prowadzący do zakładki Akcje Specjalne i kliknąć przycisk „Wyślij”. Cała operacja zajmuje nie więcej niż minutę. Każdy taki wirtualny „klik w apce” przeliczony zostanie na jedną pełną (bardzo już realną) miskę karmy, którą Ceneo.pl kupi zaraz po zakończeniu zbiórki. Karma trafi do schronisk na samym początku wakacji – w okresie gdy tego najbardziej potrzebują.Statystyki pokazują, że właśnie wtedy liczba podopiecznych w tych placówkach wzrasta średnio o 40% - głównie ze względu na porzucenia domowych zwierzaków przy okazji wyjazdów na urlop.

Jak mówią organizatorzy akcji celujemy w światowy rekord!Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u