Włamał się gdy wszyscy spali

09 czerwiec 2016
Autor: 

Policjanci z Posterunku Policji w Trzebielu ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do domu.

Do zdarzenia doszło w nocy z 5/6 czerwca br. w małej miejscowości w gminie Trzebiel. Nieznany sprawca wszedł do domu przez okno piwniczne i z mieszkania zabrał noktowizor oraz torebkę w, której znajdowały się dokumenty i pieniądze. Sprawca wszedł do środka, kiedy domownicy spali. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia w poniedziałek /6 czerwca br./, rozpoczęli działania w kierunku odzyskania skradzionych rzeczy oraz zatrzymania sprawcy.

Intensywne działania mundurowych przyniosły efekty już dwa dni później. Policjanci ustalili, że podejrzanym o dokonanie tego czynu jest 24-letni mieszkaniec powiatu żarskiego. W toku dalszych działań odzyskali skradzione rzeczy. Mężczyzna, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem oraz kradzieży dokumentów. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Żary

 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 • Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Przed zielonogórskimi policjantami ogromne wyzwanie – zabezpieczenie Winobrania i wszystkich imprez towarzyszących świętu naszego miasta, natomiast przed uczestnikami Winobrania także wyzwanie – nie dać się okraść kieszonkowcom.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 • Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy lub sprawców zatrucia Odry!

 • Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Zielonogórscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który zignorował polecenia do zatrzymania i próbował uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna kierował znajdując się pod działaniem środków odurzających, a także miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Całe zajście zarejestrowała kamera nasobna policjanta.

 • Ukradł gokarta i jeździł nim po okolicy. Złodzieja zatrzymał policjant po służbie!

  Ukradł gokarta i jeździł nim po okolicy. Złodzieja zatrzymał policjant po służbie!

  Mężczyzna ukradł gokarta i jeździł nim po okolicy. Skradziony sprzęt rozpoznał policjant, który jest sąsiadem pokrzywdzonego. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u