Włamał się gdy wszyscy spali

09 czerwiec 2016

Policjanci z Posterunku Policji w Trzebielu ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do domu.

Do zdarzenia doszło w nocy z 5/6 czerwca br. w małej miejscowości w gminie Trzebiel. Nieznany sprawca wszedł do domu przez okno piwniczne i z mieszkania zabrał noktowizor oraz torebkę w, której znajdowały się dokumenty i pieniądze. Sprawca wszedł do środka, kiedy domownicy spali. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia w poniedziałek /6 czerwca br./, rozpoczęli działania w kierunku odzyskania skradzionych rzeczy oraz zatrzymania sprawcy.

Intensywne działania mundurowych przyniosły efekty już dwa dni później. Policjanci ustalili, że podejrzanym o dokonanie tego czynu jest 24-letni mieszkaniec powiatu żarskiego. W toku dalszych działań odzyskali skradzione rzeczy. Mężczyzna, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem oraz kradzieży dokumentów. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Żary

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.