Marszałek Polski z błędem w nazwisku. Józef "Piłsudzki" po zielonogórsku

16 wrzesień 2019
Marszałek Polski z błędem w nazwisku. Józef "Piłsudzki" po zielonogórsku Redakcja

Zielonogórski ratusz wymienia stare tablice z nazwami dróg w sołectwie Przylep. Problem wystąpił z tablicą nazwy ulicy na cześć marszałka Józefa Piłsudskiego, jego nazwisko napisano z błędem.

Stare i wysłużone tablice z nazwami dróg są sukcesywnie wymieniane na nowe. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem urzędników, przy ulicy Józefa Piłsudskiego stanęła tablica z błędem w nazwisku pierwszego marszałka Polski. 

Ulica Przylep - Józefa "Piłsudzkiego" staje się coraz bardziej popularna w mediach społecznościowych. Błąd wzbudza śmiech i politowanie wielu internautów.

Nie wiemy, na jakim etapie prac doszło do tej wpadki. Z pewnością tablica zostanie w krótkim czasie zdemontowana i zamieniona na prawidłową.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.