Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

10 październik 2019
Autor: 
Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy Fot. siepomaga.pl

Markus Graja to zawodnik futbolu amerykańskiego zielonogórskiej drużyny Wataha. Podczas pierwszego meczu w lidze juniorskiej doszło u niego do pęknięcia naczyniaka. Młody chłopak walczy o powrót do zdrowia oraz sprawności!

W trakcie pierwszego meczu Watahy w lidze juniorskiej Markus źle się poczuł i zszedł z boiska. Zawodnik zasygnalizował fizjoterapeutom z drużyny, że źle się czuje oraz traci czucie w lewej ręce, chwilę później zaczął niewyraźnie mówić. Stan 18-latka z minuty na minutę się pogarszał, trafił karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Po serii badań okazało się, że w głowie Markusa wykryto naczyniaka, ma sparaliżowaną całą lewą stronę ciała. 18-latek przeszedł zabieg embolizacji polegający na zamknięciu dopływu krwi do niektórych obszarów. 

Tak poważna diagnoza obróciła życie Markusa oraz całej jego rodziny o 180 stopni. Przed nim bardzo długa i kosztowna rehabilitacja. - Zrobiłabym wszystko, by jak najszybciej wrócił do zdrowia. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest na wagę złota. Potrzebujemy was wszystkich i każdego z osobna. Z głębi serca dziękujemy za wsparcie. - pisze mama Markusa, Pani Iwona. 

- Markus to pełen zapału do sportu i życia zawodnik. We wszystko zawsze wkładał dużo pracy i serca - nieważne czy chodziło o trening, mecz, pomoc przyjaciołom, czy o szkołę. Nigdy nie odpuszczał i swoim zapałem zarażał wszystkich dookoła. Niejednokrotnie motywował nas do jeszcze ambitniejszej walki na boisku. Teraz nasza kolej, by wesprzeć go w jego najtrudniejszym wyzwaniu i wspólnie cieszyć się z odniesionego zwycięstwa! - czytamy na stronie klubu Wataha Zielona Góra.

Możesz wesprzeć Markusa wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę na portalu siepomoaga.pl - KLIKNIJ TUTAJ!

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u