15-latek porażony prądem w Żarach. W akcji śmigłowiec LPR

10 październik 2019
Autor: 
15-latek porażony prądem w Żarach. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś w Żarach. Młody chłopak wszedł do stacji transformatorowej, gdzie został porażony prądem. Śmigłowiecem LPR trafił do centrum oparzeniowego.

W czwartek, 10 października, około godziny 16 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące porażenia prądem w miejscowości Żary. - 15-latek wszedł do stacji transformatorowej. Wtedy został porażony prądem - relacjonuje nadkom. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Na miejsce zdarzenia wysłana została ekipa śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze. Po kilku minutach poparzony 15-latek był już pod opieką lekarza oraz ratowników.

Przytomny nastolatek w stanie ogólnym dobrym został przetransportowany śmigłowcem do Wielkopolskiego Centrum Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wielkopolskim.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u