Nocny wypadek w Różankach koło Gorzowa. Nie żyje kobieta potrącona przez autobus

11 październik 2019
Autor: 
Nocny wypadek w Różankach. Nie żyje kobieta potrącona przez autobus Redakcja/archiwum

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 22 w Różankach. Autobus potrącił kobietę, która bez odblasków szła prawą stroną drogi. 44-latka zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 października, po godzinie 22:00. - 44-letnia kobieta szła prawą stroną pobocza od Gorzowa w kierunku Różanek. W tę samą stronę jechał autobus, którego kierowca potrącił pieszą - mówi dla portalu gorzowianin.com Mateusz Sławek z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. Niestety życia kobiety nie udało się uratować. 44-latka zmarła na miejscu wskutek odniesionych obrażeń. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Swoje czynności przez kilka godzin prowadzili policjanci oraz prokurator. Śledczy podkreślają, że kobieta poruszała się złą stroną drogi bez założonych odblasków. Kierowca autobusu nie miał żadnych szans, aby zauważyć pieszą.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u