Zielona Góra: Miasto inwestuje w kolejne kamery miejskiego monitoringu

12 październik 2019
Zielona Góra: Miasto inwestuje w kolejne kamery miejskiego monitoringu Bezpieczna Zielona Góra

Miasto Zielona Góra rozbudowuje system monitoringu miejskiego. Kamery pojawiają się też w dzielnicach miasta, m.in. Kiełpinie, Przylepie, Krępie, Chynowie czy Zatoniu. Są już pierwsze efekty!

Niestety wiele miejskich inwestycji jest dewastowanych przez wandali, miasto Zielona Góra podejmuje stosowne kroki w celu ochrony najnowszych obiektów. W ostatnim czasie takie systemy zostały zainstalowane w parku w Kiełpinie oraz Przylepie, na placu zabaw w Krepie, na boisku w Chynowie oraz w pałacu w Zatoniu. 

W piątek, 11 października, został odebrany kolejny system ochrony wizyjnej infrastruktury miasta działający na placu zabaw w Kiełpinie. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci, aby mogły się one bawić na sprawnym i bezpiecznym sprzęcie. 

Źródło: Facebook - Bezpieczna Zielona Góra

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.