Zielona Góra: Miasto inwestuje w kolejne kamery miejskiego monitoringu

12 październik 2019
Autor: 
Zielona Góra: Miasto inwestuje w kolejne kamery miejskiego monitoringu Bezpieczna Zielona Góra

Miasto Zielona Góra rozbudowuje system monitoringu miejskiego. Kamery pojawiają się też w dzielnicach miasta, m.in. Kiełpinie, Przylepie, Krępie, Chynowie czy Zatoniu. Są już pierwsze efekty!

Niestety wiele miejskich inwestycji jest dewastowanych przez wandali, miasto Zielona Góra podejmuje stosowne kroki w celu ochrony najnowszych obiektów. W ostatnim czasie takie systemy zostały zainstalowane w parku w Kiełpinie oraz Przylepie, na placu zabaw w Krepie, na boisku w Chynowie oraz w pałacu w Zatoniu. 

W piątek, 11 października, został odebrany kolejny system ochrony wizyjnej infrastruktury miasta działający na placu zabaw w Kiełpinie. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci, aby mogły się one bawić na sprawnym i bezpiecznym sprzęcie. 

Źródło: Facebook - Bezpieczna Zielona Góra

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u