Warto zmienić swoje życie... (FILM)

29 styczeń 2020
Warto zmienić swoje życie... Redakcja

W ramach cyklu "Środy z profilaktyką" Lubuski Oddział Wojewódzki NFZ w Zielonej Górze namawiał Lubuszan do aktywności fizycznej, która odgrywa bardzo ważną rolę w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób, głównie otyłości.

W tym tygodniu NFZ do współpracy zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zrzeszenie sportowo- rehabilitacyjne START, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „BOKSING” oraz Stowarzyszenie “Zielona Góro Zacznij Biegać”. 

O tym, że sport to zdrowie nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że uprawiać jakąkolwiek dyscyplinę można zacząć w niemal każdym wieku a granice są tylko w naszych umysłach. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.