Wzorowy korytarz życia na autostradzie A2. Służby pędziły do wypadku (FILM)

02 luty 2020
Autor: 
Wzorowy korytarz życia na autostradzie A2 Autor: Artur

To było perfekcyjne zachowanie uczestników ruchu. Nad ranem na lubuskim odcinku autostrady A2 doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowcy utworzyli podręcznikowy korytarz życia, co znacznie ułatwiło służbom dojazd do miejsca zdarzenia.

W niedzielę, 2 lutego, na autostradzie A2 w pobliżu miejscowości Chociszewo doszło do poważnego wypadku. Bus przewożący dziewięć osób roztrzaskał się na barierach i dachował. Na miejscu zginęła 20-letnia kobieta, natomiast pozostałe osoby zostały ranne.

W przypadku takich zdarzeń czas zawsze odgrywa najważniejszą rolę. Niestety na drogach w całej Polsce wielokrotnie zdarzało się, że kierowcy nie tylko nie ustępowali miejsca służbom ratowniczym, ale wręcz uniemożliwiali im przejazd, zawracając i jadąc pod prąd.

Tym razem sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Do redakcji NewsLubuski.pl trafił film nagrany przez ratownika medycznego. Dzięki wzorowemu korytarzowi życia jego zespół mógł sprawnie i bez przeszkód dojechać na miejsce wypadku.

Publikacja filmu pokazującego właściwe zachowanie uczestników ruchu drogowego jest jak najbardziej pozytywna. Bardzo często inni kierowcy naśladują postawę innych. Jeśli jeden zjedzie do krawędzi jezdni, to zaraz drugi robi dokładnie to samo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u