#WesprzyjPolskiegoOgrodnika. Akcja kwiaciarni Renee

26 marzec 2020
Autor: 
#WesprzyjPolskiegoOgrodnika. Akcja kwiaciarni Renee Pixabay

Zielonogórska florystka, Karolina Drozdek Staniszewska zwróciła się na jednym z portali społecznościowych o pomoc dla polskich ogrodników. "Produkował i sprzedawał 20 tys tulipanów DZIENNIE obecnie przy stanie jaki mamy sprzedaje zaledwie 1 tys..."

W piatek i sobotę pod kwiaciarnią Renee zostanie zorganizowana akcja #WesprzyjPolskiegoOgrodnika podczas której, będzie można zakupić tulipany (multicolor, od wyboru do koloru, pełne, pojedyncze) w cenie 25 zł za 25 szt. Za dodatkowe 5 zł kwiaty trafią do mieszkań osób, które nie chcą lub nie mogą wyjść z domu.

Odzew jest bardzo duży. Już w kilka godzin po opublikowaniu posta ponad 100 osób zgłosiło chęć zakupu bukietów z dowozem do domu. 

Kwiaciarnia Renee znajduje się przy ulicy Działkowej w Zielonej Górze. Jeśli macie ochotę wesprzeć ogrodnika, zapraszamy w imieniu Karoliny od godz. 9 do godz. 18.  #WesprzyjPolskiegoOgrodnika

 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u