Bachanalia dopiero w październiku? Organizatorzy podali nowe daty!

13 maj 2020
Autor: 
Bachanalia dopiero w październiku? Organizatorzy podali nowe daty! Dni Kultury Studenckiej Bachanalia

Jubileuszowa, 50. edycja Bachanaliów nie odbędzie się w maju. Organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu Dni Kultury Studenckiej na październik.

Tegoroczne Bachanalia odbędą się w dniach 5-10 października, jednak nie jest to jeszcze pewny termin. Organizatorzy biorą pod uwagę również maj 2021 roku. Większość gwiazd, jaka miała wystąpić w maju, zgodziła się na nowy, październikowy termin a są to: Krzysztof Krawczyk, PIDŻAMA PORNO, Łydka Grubasa, Kartky, Marcin "Kali" Gutkowski i Bracia Figo Fagot.

Organizatorzy czekają jeszcze na potwierdzenia od pozostałych zaproszonych gości. - Mamy nadzieję, że do końca maja podamy pełny, potwierdzony skład. - czytamy w komunikacie organizatora.

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u