Byłeś świadkiem tego wypadku? Pomóż policji w ustaleniu szczegółów... (ZDJECIA)

06 lipiec 2016

Gorzowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło na obwodnicy miasta. Dzień po wypadku zmarła pasażerka jednego z pojazdów.

W Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. prowadzone jest śledztwo w sprawie wypadku drogowego mającego miejsce 3 lipca 2016 r. na obwodnicy miasta (droga S3). Kierowca czarnego mercedesa kombi jechał z kierunku węzła Wieprzyce w kierunku węzła Małyszyn. Najprawdopodobniej nie upewnił się co do możliwości manewru bezpiecznego wyprzedzania w wyniku czego zmusił jadącą z naprzeciwka kierującą seatem do zjechania w prawo. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się z toyotą.

Kierowca mercedesa nie udzielił pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku doznanych obrażeń zmarła pasażerka seata.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel. 95 738 20 78 lub osobiste stawiennictwo w KMP w Gorzowie Wlkp. przy ul. Wyszyńskiego 122, pok. 318.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u