Stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

07 lipiec 2016

Zatrzymane prawo jazdy, 500 złotych mandatu i 10 punktów karnych to konsekwencje jakie poniósł 44-letni mężczyzna, który w Dobiegniewie jechał ponad 100 km/h. Kierowca Audi w ogóle nie zwracał uwagi na ograniczenia prędkości. Niebezpieczna jazda zakończyła się dla niego utratą prawa jazdy na trzy miesiące i mandatem.

Niestety w dalszym ciągu zdarzają się kierowcy, którzy za nic mają sobie przepisy ruchu drogowego. Szczególnie niebezpieczne są przypadki gdzie kierowcy decydują się na zbyt szybką jazdę lub siadanie za kierownicę po alkoholu. Z policyjnych statystyk wynika, że to właśnie nadmierna prędkość i alkohol są najczęstszymi powodami wypadków i tragedii na drogach. Dlatego też strzelecka drogówka konsekwentnie eliminuje z ruchu drogowego niebezpiecznie jeżdżących kierowców.

Kolejną osobą, która wykazała się brakiem odpowiedzialności był 44-letni mieszkaniec gminy Santok. W środę 6 lipca br. kierując osobowym Audi A4 jechał ulicami Dobiegniewa ponad 100 km/h. Na szczęście jego niebezpieczną jazdę w porę zakończyła kontrola drogowa. Policjanci zmierzyli prędkość z jaką poruszało się Audi. Wynik pomiaru to 104 km/h na tzw. pięćdziesiątce.

Mundurowi zatrzymali 44-latkowi prawo jazdy na trzy miesi ące. Dodatkowo ukarany został mandatem w kwocie 500 złotych, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych.

KWP Gorzów Wlkp.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u