Otwarcie parku Street Workout w Nowej Soli (ZDJĘCIA/FILM)

08 lipiec 2016
Autor: 

Mamy nową atrakcję w Nowej Soli. Przy budującym się parku linowym (za parkiem krasnala), powstał street workout park. Możemy tu wykonywać ćwiczenia oparte głównie o masę ciała i obejmujące wszelkiego rodzaju podciągania, przeskoki, wznosy rąk i nóg, triki i figury, a także standardowe pompki i przysiady, polegające na wykorzystaniu obiektów małej architektury.

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, kiedy do prezydenta Wadim Tyszkiewicz napisał nowosolski policjant sierżant Rafał Szwiec, który wraz z grupą młodych chłopaków z Street Workout Nowa Sól, zaraził prezydenta pomysłem wybudowania takiego parku w Nowej Soli.Powstał on w błyskawicznym tempie, a dzięki robotom publicznym zaoszczędziliśmy przy okazji kilkanaście tysięcy złotych. Dziś odbyły się testy street workout parku, a będzie można z niego korzystać za jakąś chwilę – potrzebne są ostateczne odbiory i pozwolenia. Korzystanie z tych urządzeń będzie oczywiście darmowe. Na "trzepakach" ćwiczyli dziś: Piotrek Wojna, Dawid Radojewski, Kamil Nędzyk, Kamil Gorczyca, Patryk Szaub, Ernest Ścibura, Marcin Adamski oraz prezydent Wadim Tyszkiewicz.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u