"Tańcuj w rytmie ***** ***" - dziś kolejny protest w Zielonej Górze

29 październik 2020
Autor: 
"Tańcuj w rytmie ***** ***" - dziś kolejny protest w Zielonej Górze Redakcja

W Zielonej Górze demonstracje przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji to już codzienność. Dziś protest odbędzie się pod Filharmonią Zielonogórską. Hasło przewodnie "Tańcuj w rytmie ***** ***".

W czwartek, 29 października, w mieście odbędzie się kolejna manifestacja. Przeciwnicy wyroku TK spotkają się o godzinie 18:00 pod zielonogórską filharmonią. Tym razem nie będzie to protest, z jakim spotykaliśmy się do tej pory. Organizatorzy postawili na muzykę.

- Najlepsi DJe zapewniają muzyczne niespodzianki w rytmie ***** ***, stroboskop, nagłośnienie i zwielokrotnione echo wku******ch głosów są obietnicą niezapomnianych przeżyć. Nie może Was zabraknąć, zabierzcie maseczki, parasolki, banery, kartony i spacerujcie z nami we wspólnym rytmie i wspólnej sprawie! - czytamy w komunikacie Instytutu Równości i Młodej Lewicy.

Całość będzie wzorowana na techno-strajku przeciwko władzy, który odbył się w Tbilisi. - Co do muzyki to będzie szybko i mocno. Wynika to z tego, że jestem "lekko zaniepokojony" sytuacją w naszym kraju. Po moim secie usłyszycie protest songi, które zdobyły popularność w ciągu ostatnich dni - informuje DJ Chinese Cookies.

ProtesttechnoZGwyrokTK29.10.20 1

Przeczytaj też: Protest w Zielonej Górze. Setki ludzi na ulicach. "Precz z kaczorem dyktatorem" (ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u