Mikołaj nad Zieloną Górą. Został wypatrzony przez pilotów Aeroklubu Ziemi Lubuskiej (FILM)

05 grudzień 2020
Autor: 
Mikołaj nad Zieloną Górą Fot. Dariusz Biczyński

Latający Mikołaj nad Zieloną Górą? To nie bajka! Jego sanie, które ciągnie sam Rudolf, zostały zaobserwowane przez miejscowych pilotów z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej. Byliście grzeczni?

Niezidentyfikowany obiekt latający pojawił się na zielonogórskim niebie w piątek, 5 grudnia. Szybko wzbudził on zainteresowanie wśród mieszkańców miasta i okolic. Niestety nikt nie był w stanie konkretnie określić, co to za maszyna.

Wśród świadków zdarzenia znaleźli się również piloci z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, którzy postanowili to dokładnie sprawdzić. Szybko okazało się, że nad miastem latają sanie Mikołaja, do których był zaprzężony renifer.

Jak wiadomo, święty ma do odwiedzenia miliony domów, a w jedną noc byłoby mu bardzo ciężko zawitać u każdego z osobna, dlatego swoją akcję zaczął nieco szybciej niż 6 grudnia. Czy to oznacza, że w Zielonej Górze mieszkają tylko grzeczni ludzie?

Przeczytaj też: Detektory czadu trafiły do karetek w Nowej Soli. To pomysł ratowników medycznych (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.