MB

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niestety pierwsza niedziela lipca zapisze się tragicznie na kartach historii. W ciągu kilku godzin w powiecie nowosolskim utonęły dwie osoby!

Tragiczny finał weekendu w województwie lubuskim. W jeziorze pod Nową Solą utonął 26-letni mężczyzna!

Dramatyczny wypadek na jeziorze Liny w powiecie zielonogórskim. Mężczyzna skoczył do wody na główkę. Z urazem kręgosłupa trafił śmigłowcem LPR do szpitala!

Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym stadionie drużynę Landshut Devils. Spotkanie obserwowały tłumy kibiców!

Piotr Żyto nie jest już trenerem Falubazu Zielona Góra. Kibice podczas niedzielnego meczu "pożegnali" szkoleniowca zielonogórzan wystawiając mu wypowiedzenie!

Włamywali się do lokalu gastronomicznego w Kożuchowie i kradli wino oraz ciasta. "Koneserzy" trafili w ręce policji!

Apteki w Gorzowie Wielkopolskim. Jaka apteka pełni dyżur w nocy, święta oraz weekendy? Publikujemy listę aptek dyżurujących w czerwcu 2022.

Apteki w Zielonej Górze. Jaka apteka pełni dyżur w nocy, święta oraz weekendy? Publikujemy listę aptek dyżurujących w lipcu 2022.

Strona 1 z 366

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u