Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osobówka wypadła z drogi, wybiła się na rowie, przecięła ścieżkę rowerową i wpadła kilka metrów w głąb młodnika, ścinając przy tym drzewa na wysokości ponad trzech metrów! To prawdziwy cud, że na ścieżce rowerowej w chwili wypadku nie było nikogo.

Grupa dzieci biegała po dachu dziesięciopiętrowego wieżowca w Gorzowie Wielkopolskim. Młodzież zrzucała z góry butelki! Na miejsce wezwana została policja.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 281 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 15 osób! 

Wypadek dwóch pojazdów na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w Wilkanowie. Droga jest zablokowana, na miejscu pracują służby ratownicze!

Sytuacja w szpitalu w Skwierzynie pozostaje trudna co wymusiło ewakuację kolejnych 15 pacjentów zarażonych COVID-19 do innych placówek medycznych. Tej trudnej i delikatnej misji podjęli się żołnierze WOT oraz „Czarnej Dywizji”.

Złodziej ukradł m.in. glebogryzarkę, kosiarkę, łopatę do odśnieżania, a także siekierę. 30-latek szybko wpadł w ręce policji. Teraz grozi mu 5 lat więzienia!

Siedem zarzutów usłyszał 45-letni mężczyzna, który podczas interwencji policjantów wykazywał się wyjątkową agresją słowną i fizyczną. Sprawa wielowątkowo prowadzona jest przez Prokuraturę Rejonową w Gorzowie Wielkopolskim.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 174 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 13 osób! 

Strona 1 z 262

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.