W sercu energooszczędnych okien Visco

05 maj 2021
W sercu energooszczędnych okien Visco

W nieocieplonych domach aż 18% ciepła ucieka przez same okna.

Ramka dystansowa SWISSPACER jest sercem energooszczędnego okna. Znajduje się ona pomiędzy szybami zespolonymi okna i wraz ze środkiem osuszającym oraz szczeliwem tworzy idealną barierę, która utrzymuje mieszankę gazów uszczelniających wewnątrz, a wilgoć na zewnątrz okna. Każda ramka dystansowa SWISSPACER posiada 100% barierę gazoszczelną. Okna z dobrze wykonanymi szybami zespolonymi, wewnątrz których znajdują się ciepłe ramki dystansowe są wyjątkowo trwałe i pozwalają oszczędzać energię przez długie lata.

ViscoOkna05.05.21 1

Doradcy w Firmie Visco zaproponują najlepsze rozwiązanie, pasujące do Twojej nowej inwestycji. Ciepłe ramki dystansowe dostępne są w wielu kolorach, dopasowanych do wybranej stolarki okiennej.

Ciepłe ramki dystansowe zwiększą wydajność energetyczną Twoich nowych okien, pozwolą utrzymać przyjemną temperaturę wewnątrz pomieszczenia oraz pozwolą zapobiec skraplaniu się wilgoci na szybie, co często prowadzi do rozwoju pleśni i grzybów.

Wątpliwości na temat planowanej nowej inwestycji w stolarkę okienną i drzwiową rozwieją nasi specjaliści. Wyślij zapytanie emailem lub umów się na spotkanie.

SALON VISCO

ul. Niepodległości 7B
66-470 Kostrzyn nad Odrą
570 783 304
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.visco.net.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u