„Portret dla Ani” - przyłącz się do akcji ratującej życie

05 maj 2021
„Portret dla Ani” - przyłącz się do akcji ratującej życie

Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na sesję zdjęciową połączoną ze zbiórką pieniędzy na rzecz chorującej na SMA 1 Ani Orłowskiej. Sesja odbędzie się w najbliższą niedzielę w Parku Książęcym w Zatoniu!

W zamian za wrzucenie do puszki datku w wysokości minimum 20 złotych każda zainteresowana osoba będzie mogła stanąć przed obiektywem fotografa ZTF i otrzymać od niego wyjątkowy portret - zdjęcie. Pozować mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. To doskonała okazja do tego, by zrobić zdjęcie rodzinne, czy też pobawić się w modeli razem ze swoimi przyjaciółmi.

Zainteresowane osoby powinny pojawić się na terenie parku, a następnie udać do stolika, przy którym będą wydawane vouchery. Vouchery zostaną przekazane osobom, które zasilą zbiórkę kwotą wynoszącą minimum 20 zł za wykonanie jednego zdjęcia. Kolejnym krokiem będzie już samo wykonanie fotografii. Gotowe zdjęcie w formie cyfrowej zostanie przekazane zainteresowanej osobie w ciągu miesiąca od przeprowadzenia sesji.

Podczas akcji zorganizowany zostanie również kiermasz książek. Całkowity dochód z zebranych, w tym dniu pieniędzy, zostanie przekazany na leczenie malutkiej Ani Orłowskiej.

Czytaj także - Nowe wozy bojowe dla jednostek OSP w Lubuskiem. Sprawdź, kto otrzyma samochód


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.