Duży konar drzewa spadł na zaparkowany samochód w Zielonej Górze!

05 maj 2021
Duży konar drzewa spadł na zaparkowany samochód w Zielonej Górze! #dodajto.newslubuski.pl

Silny wiatr w regionie, strażacy wyjeżdżają do zdarzeń związanych z powalonymi drzewami. W Zielonej Górze spora gałąź spadła na zaparkowany samochód!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla całego województwa lubuskiego przed silnym wiatrem, który w porywach może osiągać nawet 90 km/h. Niebezpieczna aura utrzyma się do końca dnia! Straż pożarna notuje coraz więcej interwencji związanych z powalonymi drzewami.

Około godziny 15:30, dwa zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane na ulicę Krośnieńską w Zielonej Górze, gdzie w wyniku silnego wiatru doszło do odłamania sporych rozmiarów gałęzi, która spadła na zaparkowany samochód osobowy marki Renault Twingo. 

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany, strażacy sprawnie uporali się z tym miejscowym zagrożeniem. Niestety pojazd został uszkodzony. 

Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na portal dodajto.newslubuski.pl - za którego pośrednictwem możesz przesyłać materiały oraz informacje z Twojego regionu i razem z nami tworzyć portal NewsLubuski.pl!

Przeczytaj też: 4 maja - Dzień Strażaka. "Wasza misja to niezwykłe poświęcenie i odwaga" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.