Mega promocje na otwarcie salonu Komputronik w Zielonej Górze!

17 maj 2021
Autor:  NewsLubuski.pl
Mega promocje na otwarcie salonu Komputronik w Zielonej Górze!

Komputronik otwiera salon w Zielonej Górze. Znajduje się on przy ulicy Urszuli 1. Z tej okazji wszyscy klienci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert i rabatów sięgających 70%!

W promocyjnej ofercie można znaleźć m.in.: klawiaturę Accura ToledoPro za 19,90 zł, myszkę Logitech M187 za 59 zł, słuchawki Accura Grove ACC-S1726 tańsze o 55% czy laptop ASUS VivoBook 15 X509JA-BQ243 przeceniony o 600 zł.

Klienci salonu mogą skorzystać także z fachowej obsługi i usług personalizacji i konfiguracji sprzętu oraz serwisu pogwarancyjnego sprzętu komputerowego.

Salon znajduje się bezpośrednio przy ulicy Urszuli 1 w Zielonej Górze. Sprzedaż i obsługa klientów prowadzona jest przy zachowaniu rygoru sanitarnego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.