ERASMUS+ na Uniwersytecie Zielonogórskim

24 luty 2020

28 lutego 2020 r., o godz. 12.30, w Auli C gmachu Głównego Uniwersytetu Zielonogórskiego przy al. Wojska Polskiego 69 (Kampus B),odbędzie się spotkanie dla studentów I roku filologii angielskiej promujące Program Erasmus+.

W spotkaniu wezmą udział studenci starszych lat, którzy już uczestniczyli w Programie i to oni będą zachęcać młodszych kolegów do wyjazdu na zagraniczne uczelnie. Będą też obecni studenci (11 osób), którzy właśnie przyjechali do Zielonej Góry, aby zaliczyć semestr letni na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Zielonogórskim. Są to studenci z Bośni i Hercegowiny, Turcji i Hiszpanii. W semestrze zimowym na zielonogórskiej anglistyce studiowały 4 Greczynki.

Organizatorem spotkania, w którym wezmą także udział: prof. Giorgi Melikidze – prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą i Urszula Maciejewska – dyrektor biura pionu prorektora ds. nauki i współpracy z zagranicą, jest dr hab. Marek Smoluk.

We wtorek, 25 lutego 2020 r. startuje rekrutacja na studia do krajów UE. Rekrutacja dotyczy wyjazdów na studia w roku akademickim 2020/21 (na semestr lub dwa). Skierowana jest do studentów, którzy rozpoczęli drugi lub trzeci rok studiów pierwszego stopnia oraz studentów studiów drugiego i trzeciego stopnia.

Źródło: Ewa Sapeńko, Rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.