PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pożar samochodu na A2 w okolicach Torzymia. Dostawczak doszczętnie spłonął. Autostrada była całkowicie zablokowana.

Niskie temperatury to problem dla osób bez dachu nad głową. Bezdomni często są przez to w niebezpieczeństwie, dlatego w Zielonej Górze szukają ich służby.

Kilkunastometrowa choinka już w Zielonej Górze. Świąteczne drzewo wjechało na deptak w asyście policji. To coroczny prezent dla miasta od leśników.

Nielegalne papierosy schowane w ciężarówce. Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała pojazd na polsko-niemieckiej granicy.

Wypadek w Gubinie. Osobówka uderzyła w motocyklistę. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Policja opublikowała nagranie z momentu zderzenia.

Zaginęła Olga Ratajczak ze Słubic. 53-latka wyszła z domu i przepadła bez śladu. Szuka jej już policja i straż pożarna.

Kolizja w Zielonej Górze. Autobus MZK zderzył się z osobówką. Są utrudnienia w ruchu.

Spuszczali paliwo z ciężarówek i kradli przewożone ładunki. Policja zatrzymała już trzech mężczyzn. Dwóch z nich było poszukiwanych. Grożą im spore kary.

Strona 1 z 575


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u