Polsko-Niemieckie zawody jeździeckie

14 sierpień 2016
Autor: 

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Drzonków odbyły się w ten weekend Polsko-Niemieckie Zawody Jeździeckie Grand Prix Zielonej Góry.

Przez 3 dni, w 16 konkurencjach udział wzięło 169 jeźdźców i 269 koni. Konkurs Grand Prix Zielonej Góry o nagrodę Longines wygrał Oskar Murawski, ZKJ Przylep – Lotnisko na koniu Libelius z czasem 69,64

Podczas zawodów rozegrano również konkursy w ramach Polskiej Ligi Jeździeckiej. Szczegółowa lista zwycięzców znajduje się tutaj.

W przyszły weekend (18-21.08.2016r.) zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Młodych Koni – wydarzenie to określa się mianem najważniejszych zawodów porównawczych dla wyselekcjonowanych młodych koni.

W czasie mistrzostw Młodych Koni odbędzie się Czempionat koni ras szlachetnych: małopolskiej, wielkopolskiej i polskich koni szlachetnych półkrwi w skokach luzem, w których oddzielne klasyfikacje wyłonią zdobywców tytułów: Ogólnopolskiego Czempiona i Wiceczempiona koni tych ras.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u