Zadyma po meczu z Rybnikiem. Policja użyła pałek

23 sierpień 2016
Autor: 
gorzowianin.com

Pseudokibice Stali Gorzów starli się z policją. Całe zajście miało miejsce tuż po meczu z rybnickim ROW-em. Aby uspokoić tłum, policjanci użyli pałek.

Do przepychanek fanów żużla z policją doszło po meczu, na ulicy Gliwickiej, w momencie gdy kibice przyjezdni przemieszczali się z trybuny do autokaru – informuje na swoich stronach internetowych portal rybnik.com.pl.

Portal cytuje też wypowiedź miejscowego rzecznika prasowego policji: - Kilku kibiców gości było agresywnych, zakłócało ład i porządek publiczny. W związku z tym policjanci musieli użyć środków przymusu bezpośredniego, między innymi pałek – relacjonuje sierż. szt. Dariusz Jaroszewski z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Według dziennikarzy portalu rybnik.com.pl, całe zajście trwało kilka minut. W końcu kibice Stali wsiedli do autokaru i odjechali. - W związku z tym incydentem nie było potrzeby zatrzymywać żadnego z kibiców z Gorzowa ani karać mandatem karnym – dodaje Dariusz Jaroszewski. (gorzowianin.com)

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u