Finałowe starcie w „Ninja Warrior Polska”. W grze Lubuszanie (ZDJĘCIA)

12 kwiecień 2022
Autor: 
Finałowe starcie w „Ninja Warrior Polska”. W grze Lubuszanie Maciej Piórko / TELEWIZJA POLSAT

We wtorek, 12 kwietnia, w Polsacie finałowy odcinek V edycji „Ninja Warrior Polska”. W grze dwóch lubuskich zawodników. To Krzysztof Spławski z Zielonej Góry i Paweł Murawski z Żagania. Czy wśród nich znajdzie się ten, który po raz pierwszy w Polsce zostanie wojownikiem Ninja?

Dwudziestu czterech najsilniejszych i najodważniejszych Polaków zmierzy się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu pierwszym w Polsce wojownikiem ninja. Przed nimi decydująca rozgrywka - wielki finał, w którym do przejścia jest trzyetapowy tor, a na jego końcu - legendarna góra Midoriyama, którą dotychczas zdobyło tylko 10 osób na świecie. - Liczę gorąco na to, że właśnie w V sezonie Polak dosięgnie szczytu Góry Midoriyama. Zdaję sobie sprawę, że poziom trudności przeszkód w finale będzie piekielny. Będzie to najtrudniejszy tor w historii polskich edycji "Ninja Warrior Polska" – zapowiada komentator Jerzy Mielewski.

Z tak trudnymi przeszkodami mogą poradzić sobie tylko najlepsi z najlepszych! Wśród zawodników, którzy zmierzą się z torem finałowym są wszyscy Last Man Standing poprzednich edycji - Jakub Zawistowski , Robert Bandosz, Sebastian Kasprzyk i Igor Fojcik. Jedno jest pewne – każdy z zawodników będzie walczył do końca, bo w grę wchodzi naprawdę wiele – tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tys. złotych!

Dla mieszkańców województwa lubuskiego finałowy „Ninja Warrior Polska” będzie naprawdę wyjątkowy, a emocje sięgną zenitu, ponieważ wystąpi w nim Krzysztof Spławski z Zielonej Góry i Paweł Murawski z Żagania.

Krzysztof Spławski dał się poznać widzom w drugiej edycji programu. Wówczas doszło do wypadku, a 34-latek doznał lekkiego urazu. - W każdym sporcie zdarzają się kontuzje, to zależy od charakteru zawodnika czy wróci - powiedział, po czym pokazał ogromne serce do walki i siłę meldując się, jako jedyny z zawodników swojego odcinka na szczycie toru półfinałowego. Krzysztof jest trenerem parkour. Sport to jego całe życie, w przeszłości trenował wiele dyscyplin, w tym piłkę ręczną, wspinaczkę i akrobatykę, jednak tylko parkour zatrzymał go na dłużej. Mieszkaniec Zielonej Góry jest finalistą wielu ogólnopolskich zawodów, obecnie startuje również w zawodach ninja.

32-letni Paweł Murawski jest w gronie faworytów piątej edycji show. Określający siebie jako „Ninja Witcher” mieszkaniec Żagania realizuje się jako trener personalny i zawodnik formuły ninja. Uprawia wiele sportów od breakdance przez parkour, bieganie, sporty siłowe. Aktualnie jest mistrzem Polski i rekordzistą Europy w biegu z przeszkodami na 100 metrów.

Kto okaże się najlepszy w piątej edycji „Ninja Warrior Polska”?

Finał „Ninja Warrior Polska” we wtorek, 12 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie!

Czytaj także: Falubaz Zielona Góra - Start Gniezno. Zielonogórzanie z problemami, Gniezno pokazało siłę (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u