Niewybuchy znalezione na działce pod Sulechowem. Wezwano saperów i policję

12 kwiecień 2022
Autor: 
Niewybuchy znalezione na działce pod Sulechowem Redakcja/archiwum

Niewybuchy znalezione podczas prac ziemnych w Nowym Świecie koło Sulechowa. Na miejscu pracuje już policja. Wezwano również saperów.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 12 kwietnia, około południa. Na jednej z działek w miejscowości Nowy Świat (gmina Sulechów) prowadzone były prace budowlane. Nagle w trakcie robót ziemnych znalezione zostały niewybuchy.

Jako pierwsza o sprawie dowiedziała się policja. Na miejsce wysłano jeden patrol.

- Ujawniono dwa niewybuchy. Czekamy na saperów, którzy zostali już powiadomieni. Policja zabezpiecza teren zdarzenia - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Obecnie ewakuacja mieszkańców nie jest konieczna. O dalszych etapach akcji będą decydować już żołnierze z patrolu saperskiego.

Przeczytaj też: Straż Graniczna szuka chętnych do ochrony granicy. Czeka 50 etatów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u