Przed nami Wystawa Psów Rasowych Babimost 2022

19 kwiecień 2022
Przed nami Wystawa Psów Rasowych Babimost 2022

Związek Kynologiczny w Polsce z oddziałem w Zielonej Górze oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście zapraszają na czterodniową wystawę psów rasowych. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Babimostu, Bernarda Radnego i Burmistrza Kargowej, Jerzego Fabisia

Wystawa podzielona została na trzy wydarzenia.

  • 29.04 - Krajowa Wystawa Psów 9 grupy FCI oraz  Klubowa Wystawa Chihuahua
  • 30.04 - 01.05 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
  • 02.05 - Grand Prix Terierów typu Bull

Do bardzo obszernej grupy IX FCI należą biszony, pudle, spaniele i małe psy molosowate, jak mops czy buldog francuski, ale także boston terier, który nie należy do terierów. Rasy psów tej grupy nie były hodowane w konkretnym celu i nie musiały wykonywać żadnych zadań, oprócz „bycia”. Psy grupy IX są zrównoważone i szczególnie zorientowane na ludzi, mają wysoki poziom inteligencji społecznej i chętnie się uczą. Przyjazne i wesołe, są idealnymi psami rodzinnymi, które nadają się również dla niedoświadczonych właścicieli.

Pieska można złościć poprzez stronę internetową. Termin zgłaszania mija dziś. Na wystawy organizowane przez Związek mogą być zgłaszane i przyjmowane psy zarejestrowane w Związku lub w uznanych przez FCI innych organizacjach kynologicznych. Rasy nieuznane przez FCI, nawet prowizorycznie, mogą być wystawiane, jeśli są uznane przez organizację członkowską lub partnera kontraktowego FCI, który prześle do Związku Kynologicznego w Polsce obowiązujący wzorzec rasy. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Posypały się mandaty. Policja z dronem łapała kierowców

Podczas Wystawy odbędą się także warsztaty z handlingu z Paulina Lisiak. Szkolenie będzie się opierało zarówno o elementy wiedzy teoretycznej jak i szlifowanie wiedzy praktycznej.

Paulina Lisiak obecnie prowadzi hodowlę psów rasowych "Anons FCI", a także wystawia przygotowane przeze siebie psy. Umiejętności zdobywała ucząc się sztuki handlingu w utytułowanych hodowlach, a także pod okiem doświadczonych sędziów i profesjonalnych handlerów. Dotychczasowe osiągnięcia:

  • Mistrz Polski w konkursie Młody Prezenter w 2010 roku,
  • Reprezentant Polski podczas Międzynarodowego Konkursu Junior Handling Crufts 2011,
  • Zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Junior Handling podczas Wystawy Crufts 2011,
  • Zwycięzca Dnia podczas Światowej Wystawy Psów Rasowych w Paryżu 2011,
  • Prezenter Roku 2011,
  • Mistrz Polski w konkursie Młody Prezenter w 2013 roku.

Przygotowywane i prezentowane przez Paulinę psy wielokrotnie stawały na podium Best Of Group i Best In Show podczas wystaw krajowych, klubowych, specjalistycznych i międzynarodowych, ukończyły wiele championatów, a także wygrały takie tytuły jak Młodzieżowy Zwycięzca Europy, Młodzieżowy Zwycięzca Świata, Zwycięzca Świata.

Czytaj także: Wernisaż w Galerii Rektorat


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..wystawa psow2Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u