Ważne informacje biegowe

29 sierpień 2016
Autor: 
Biegam - Pomagam

Co tydzień, na początku nowego tygodnia i aż do półmaratonu będziemy Wam przekazywać najważniejsze informacje od stowarzyszenia "Biegam - Pomagam". Dziś list nr 1.

Biegaczki i biegacze!

Ranga V NOVITA Półmaratonu Zielonogórskiego wzrasta z roku na rok. Ponownie – w ramach zawodów – odbędą się Mistrzostwa Wojska Polskiego w Półmaratonie oraz II Mistrzostwa Fizjoterapeutów i Masażystów w Półmaratonie. A dodatkowo, po raz pierwszy, ścigać się będą prawnicy, walcząc o „złoto” w Adwokatów I Mistrzostwach Polski w Półmaratonie.

Zapisy – do północy 31 sierpnia – prowadzone są na stronie polmaratonzielonogorski.pl.

Ponownie przypominamy o zbiórce charytatywnej prowadzonej na rzecz Żarskiego Domu Dziecka. W tym roku zbieramy na komplet mebli młodzieżowych do pokoju Grzesia. Datki składać można będzie w Biurze Zawodów w godzinach jego pracy.

I już po raz ostatni będziemy mieć szansę na przedstartową przebieżkę połową trasy Naszego Półmaratonu. Start jak zwykle w czwartek o godzinie 19:00 spod zielonogórskiego Medyka. Może tym razem pobijemy rekord liczby uczestników …

Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

P.S. Na naszym profilu FB: „Zielonogórska Połówka” jest film z treningu i zdjęcia. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych poczynań na FB. Zapraszamy też na nasze strony: biegam-pomagam.pl oraz polmaratonzielonogorski.pl.

Małgorzata Szymańczyk, Prezes Stowarzyszenia "Biegam-Pomagam"

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u