Kibice Falubazu "pożegnali" trenera Piotra Żyto. Wystawili mu wypowiedzenie!

03 lipiec 2022
Autor: 
Kibice Falubazu "pożegnali" trenera Piotra Żyto. Wystawili mu wypowiedzenie! Redakcja

Piotr Żyto nie jest już trenerem Falubazu Zielona Góra. Kibice podczas niedzielnego meczu "pożegnali" szkoleniowca zielonogórzan wystawiając mu wypowiedzenie!

Podczas meczu Falubaz Zielona Góra z Landshut Devils, który odbył się w niedzielę, 3 lipca na stadionie żużlowym przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze kibice "pożegnali" trenera Piotra Żyto.

Zarząd Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem w piątek, 1 lipca. Głównym powodem była sensacyjna porażka z mocno osłabioną drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk, która znajdowała się na jednym z końcowych miejsc w tabeli. Wówczas Gdańszczanie wygrali spotkanie wynikiem 50:40.

Oprawa kibiców podczas meczu z Ladshut Devils

Fani Falubazu przygotowali dwie oprawy. Jedna z nich w formie transparentu wisiała wzdłuż sektora K, jej treść brzmiała: "Rodzice - urlopy, dzieci na wczasy, Żyto w kolejkę do Urzędu Pracy". Druga oprawa to  "wypowiedzenie od kibiców", rozwieszone od góry do dołu praktycznie przez cały sektor.

"Wypowiedzenie" wystawili kibice Falubazu dla Piotra Żyty, jego treść brzmiała następująco: "Wypowiedzenie. Kibice Falubazu wypowiadają umowę Piotrowi Żyto w trybie natychmiastowym. Żegnamy". 

Kto poprowadzi Falubaz?

Obecnie nie wiadomo, kto zastąpi Piotra Żyto na miejscu trenera zielonogórskich żużlowców. W meczu z Landshut Devils drużynę poprowadził duet Tomasz Szymankiewicz i Marek Mróz, którzy są członkami sztabu szkoleniowego zielonogórskiego klubu.

Czytaj także - Tragedia pod Nową Solą. W jeziorze utonął 26-letni mężczyzna!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u