Mamy mistrza!

27 wrzesień 2016
Autor: 

W niedzielę 25 września odbył się finał indywidualnych mistrzostw Polski juniorów w speedrowerze w Toruniu. Zielona Góra ma mistrza.

Na liście startowej znalazło się szesnastu najlepszych zawodników poniżej 18. roku życia. Wcześniej w każdym okręgu (północny, zachodni i południowy) zostały rozegrane eliminacje. Nasz zawodnik Bartosz Wojtal zdobył tytuł mistrza i przywiózł do Zielonej Góry złoty medal.

- Organizatorzy mieli małe problemy z przygotowaniem nawierzchni, więc wielu zawodników narzekało na stan toru. Zacząłem od dosyć łatwych dwóch zwycięstw, w trzeciej serii startów przyjechałem drugi za torunianinem Patrykiem Katarzyńskim, w dwóch kolejnych wyścigach przywiozłem dwa razy po 4 punkty co dało mi tytuł mistrza Polski, z czego jestem bardzo zadowolony - mówi Bartek.

Gratulujemy!

speedrower

 

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u