5. Bieg Niepodległości

31 październik 2016
Pixabay

11 listopada w piątek w Żaganiu odbędzie się jeden z największych biegów w województwie lubuskim.

W tym roku poza sportowymi emocjami czeka wiele nowości i dodatkowych atrakcji jak np. miasteczko lekkoatletyczne PZLA dla dzieci, konkursy z nagrodami. Wszyscy biegacze otrzymają unikatowy, pamiątkowy medal. Dodatkowo biegnąc będzie można także pomóc 12-letniemu, choremu chłopcu ze Szprotawy. Wystarczy do koszulki przypiąć napis Biegnę dla Tobiasza.

Bieg Niepodległości w Żaganiu to uczczenie ważnego dla Polski Święta na sportowo. O godz. 11.00 rozpoczną się biegi dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Główny bieg na dystansie 10 km rozpocznie się o godz. 12.00. Start i meta na bieżni stadionu Arena w Żaganiu.

O godz. 14.00 nastąpi dekoracja zwycięzców w Hali Sportowo – Widowiskowej Arena.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u