IV Rajd Rowerowa Niepodległa

08 listopad 2016
Autor: 
Pixabay

Rajd odbędzie się w 11 listopada w piątek. Start Zielona Góra meta Drzonów.

Miejscem spotkania rowerzystów jest Plac Bohaterów w Zielonej Górze. Stąd o godz. 11.11 wyjadą w stronę Drzonowa do Muzeum Wojskowego.

- Celem rajdu jest wspólne i aktywne zamanifestowanie patriotyzmu, radosne uczczenie Narodowego Święta Niepodległości - przyznają organizatorzy i zapewniają, że atrakcji nie zabraknie.

Przejazd rowerzystów poprowadzi zabytkowy pojazd. Na mecie, każdy będzie mógł zwiedzić muzeum (dla uczestników rajdu bezpłatne). Czekać będzie także gorącą grochówka. W Drzonowie odbędą się pokazy grup rekonstrukcyjnych.

Muzeum w Narodowe Święto Niepodległości czynne będzie od godziny 10:00 do 16:00. Wstęp dla uczestników Rajdu bezpłatny, pozostali bilet promocyjny w cenie 6 zł.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u