HIT na finał mikołajkowych licytacji

30 listopad 2016
Autor: 

Dzięki uprzejmości Grupy LOTOS na finał mikołajkowych licytacji Zielonogórski Klub Żużlowy przygotował wielki hit dla fanów piłki nożnej. Do wylicytowania jest udział w dziecięcej eskorcie reprezentacji Polski podczas meczu Polska – Rumunia, który odbędzie się 10 czerwca 2017 roku w Warszawie na stadionie PGE Narodowym.

Dziecko wskazane przez osobę, która wygra licytację będzie miało możliwość wyprowadzenia na boisko jednego z naszych reprezentantów.

Chłopiec lub dziewczynka, które weźmie udział w eskorcie, musi mieć od 6 do 10 lat i wzrost między 1,20 a 1,35 m. To wyjątkowa okazja, by towarzyszyć reprezentantom Polski podczas spotkania eliminacyjnego do Mistrzostw Świata. Mały kibic i jego opiekun obejrzą później z trybun zmagania naszych piłkarzy. Dzięki temu, że dwa bilety pierwszej kategorii na ten pojedynek podarował nam także Lubuski Związek Piłki Nożnej, mecz będzie mogła zobaczyć cała rodzina.

Kibicuj piłkarzom i pomagaj potrzebującym dzieciom. Aukcja odbywa się na profilu FalubazFacebook i skończy się 12 grudnia o godzinie 22:00.

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u