AMERICAN BOWL w Zielonej Górze

05 grudzień 2016
Autor: 

AMERICAN BOWL to wydarzenie, które zorganizowane zostało wspólnie z drużyną futbolową Dragons Zielona Góra, Ambasadą Stanów Zjednoczonych oraz Armią Stanów Zjednoczonych.

Na boisku stanęli reprezentanci Kompanii Destined, II Batalionu 503. Pułku Piechoty 173. Brygady Powietrznodesantowej Armii Stanów Zjednoczonych oraz zielonogórska Dragons. Rywalizacja połączona była z dobrą zabawą. Nie zabrakło także typowych amerykańskich przekąsek. Nagrody zdobyły dwie drużyny. Były nimi sporej wielkości puchary.

Krystian Wójcik - organizator i zawodnik Dragons Zielona Góra poinformował, że trwa nabór do drużyny. Waga czy wzrost nie maja znaczenia. Zainteresowanych odsyłamy do Facebooka.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u