Brawo dla naszych strażaków

22 grudzień 2016
Autor: 
kpt. Mariusz Morawski

W Busku-Zdrój odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Halowej Piłce nożnej, w których udział brała reprezentacja województwa lubuskiego. Nasi strażacy spisali się bardzo dobrze.

W pierwszej fazie rozgrywek lubuska drużyna spotkała się w grupie z reprezentacjami Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie oraz reprezentacją województwa zachodniopomorskiego.

Po awansie do ćwierćfinałowej fazy rozgrywek reprezentacja woj. lubuskiego rozegrała mecze z rywalami z województw: lubelskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Po ogromnych emocjach i konieczności rozegrania rzutów karnych, do półfinałów awansowała drużyna dolnośląska oraz nasza.

Ostatecznie XXII Mistrzostwa Polski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej nasza reprezentacja zakończyła na czwartym miejscu. Najlepszym Bramkarzem Mistrzostw uznany został nasz reprezentant Kamil Duchnowski z KP PSP w Krośnie Odrzańskim.

W skład lubuskiej drużyny weszli strażacy z Żar, Krosna Odrzańskiego, Gorzowa Wlkp., Strzelec Krajeńskich, Żagania, Międzyrzecza, Słubic i Świebodzina.

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u