Miasto przygotowuje się do finału WOŚP

22 grudzień 2016
Autor:  Ryszard Waldun
Ryszard Waldun

W Kostrzynie nad Odrą mieście kojarzonym od kilku lat głównie z Przystankiem Woodstock trwają przygotowania do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mieszkańcy Kostrzyna bardzo chętnie włączają się w przygotowania do kolejnego finału z dwóch względów. Po pierwsze, że jest to miasto przystanku Woodstock,a także z tego względu, iż w miejscowym szpitalu jest sprzęt medyczny pochodzący ze zbiorek WOŚP zarówno na oddziale dziecięcym jak i geriatrycznym.

Dowiedzieliśmy się, że w Kostrzyńskim Centrum Kultury podczas finału kwestować będzie 150 wolontariuszy. Licytacje i koncerty odbywać się będą w amfiteatrze, a inne ciekawe atrakcje w centrum miasta na Placu Wojska Polskiego. Uruchomiono także profil kostrzyńskiego finału na facebooku, gdzie można np. podzielić się swoimi wrażeniami z poprzednich finałów. Impreza w Kostrzynie zapowiada się wyśmienicie, a zakończy się tradycyjnym światełkiem do nieba. 15 stycznia zapraszamy na finał WOŚP do Kostrzyna nad Odrą.

 

 • Akcja! #Wakacyjna reklamacja

  Akcja! #Wakacyjna reklamacja

  Wakacje za nami! Nie wszyscy będą jednak je miło wspominać. Wielu konsumentów doświadczyło trudności np. z opóźnionym lub odwołanym lotem, wynajmem auta, rezerwacją pokoju hotelowego, czy z biurem podróży… Odpowiedzią na to może być Twoja reklamacja. Europejskie Centrum Konsumenckie w ramach kampanii „Akcja! #Wakacyjna reklamacja” – zachęca do egzekwowania swoich praw!

 • Rotary Club spełnia marzenie Julki

  Rotary Club spełnia marzenie Julki

  Julia Błasik jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze. Dziewczynka ma jednostronną wadę słuchu w stopniu umiarkowanym, co utrudnia jej codzienne funkcjonowanie.

 • Serce świateł dla Pawła Adamowicza. Zielonogórzanie uczcili pamięć zamordowanego Prezydenta Gdańska (ZDJĘCIA)

  Serce świateł dla Pawła Adamowicza. Zielonogórzanie uczcili pamięć zamordowanego Prezydenta Gdańska (ZDJĘCIA)

  Zielonogórzanie uczcili pamięć zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Stworzono serce świateł.

 • Prowadzisz restaurację? Przystąp do Świątecznego Stołu Pajacyka

  Prowadzisz restaurację? Przystąp do Świątecznego Stołu Pajacyka

  Już 3 grudnia odbędzie się jubileuszowa, 20. edycja „Świątecznego Stołu Pajacyka”. Tego dnia właściciele lokali gastronomicznych przekazują 10% dziennego obrotu na rzecz osób potrzebujących wsparcia żywnościowego. Jak restauratorzy mogą włączyć się do akcji?

 • Jak wybrać dobrą kancelarię prawną dla swojej firmy?

  Jak wybrać dobrą kancelarię prawną dla swojej firmy?

  Brak znajomości prawa to duża przeszkoda w rozwoju biznesu. Każdy błąd może słono kosztować firmę. Szczególnie jeśli w grę wchodzą spore pieniądze! Jednocześnie nikt nie wymaga od przedsiębiorcy, aby był specjalistą w każdej dziedzinie, w tym prawa.

 • Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  W tym roku rusza 7. edycja sztafety maratońskiej Electrum Ekiden. Tym razem zawodnicy w sześcioosobowych zespołach będą mogli pokonać dwa dystanse. 20 kilometrów w zespole pięcioosobowym lub dystans maratonu 42.195m w wersji wirtualnej w dowolnym miejscu a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Dochód z wpisowego zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pomóż Im prowadzącej białostockie hospicjum dla dzieci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u