Noworoczny reset w Nowej Soli

02 styczeń 2017
Autor: 
grupa morsy Nowa Sól

Nowosolskie morsy zapraszają na całkowite zanurzenie, czyli NOWOROCZNY RESET.

-Prawdziwy mors w każdą pogodę wejdzie do wody, choć optymalnie byłoby gdyby woda zamarzła i można byłoby kuć przerębel - mówi szef nowosolskich morsów Grzegorz Cegiełka.

Klub morsów Nowa Sól cały czas się rozwija i przybywa wielbicieli zimnych, ale także korzystnych dla zdrowia kąpieli. Obecnie liczy 35 członków, którzy współpracują m.in. z morsami z Kożuchowa, Zielonej Góry, Świebodzina i Sławy.

-Zapraszamy w niedzielę 8 stycznia od godz.12.00 będzie rejestracja uczestników kąpieli. O godz. 13.00 rozpocznie się wspólna rozgrzewka, a około 15 minut później wejdziemy do wody. Liczę, że około 100 osób wejdzie do wody. Nowością w tym roku zachęcamy do całkowitego resetu, czyli wejścia do wody na minutę i całkowitego zanurzenia ciała. W tym przypadku wchodzimy tylko w kąpielówkach i butach bez czapek i rękawic - dodaje mors Grzegorz, który organizuje spotkania w zimnej wodzie oraz zloty razem ze Stanisławem Łuszczki.

Dla początkujących lub mniej odważnych pozostaje opcja wejścia do wody w czapce i rękawiczkach i pozostanie w niej kilkanaście minut. Po kąpieli zaplanowane jest ognisko.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u