XIII Ogólnopolski Zimowy Spływ Obrą Oberstrong 2017

17 styczeń 2017
Autor: 
Pixabay

Nadobrzański Klub Płetwonurków „Obra” w Skwierzynie organizuje w sobotę 25 lutego XIII Ogólnopolski Zimowy Spływ Obrą OBERSTRONG 2017. Propozycja dla twardzieli.

Jest to cykliczna impreza o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Celem spływu jest pokonanie wpław wyznaczonego odcinka rzeki OBRA. Jest to niebywałe wyzwanie, jeśli dochodzi do tego niejednokrotnie ujemna temperatura powietrza, kry lodowe, wartki nurt krętej rzeki, drzewa blokujące przeprawę, wtedy uczestnik naprawdę musi zmierzyć się ze swoimi słabościami fizycznymi i psychicznymi.

Długość przeprawy to około 7km. Uczestnicy wystartują koło wsi Stary Dworek, natomiast metą jest łączka koło mostu w Skwierzynie. Nie ma najmniejszego znaczenia czy uczestnik dopłynie pierwszy czy ostatni. Przepłynięcie wyznaczonego odcinka będzie nagradzane certyfikatem potwierdzającym przepłynięcie odcinka rzeki. Cała trasa spływu zabezpieczone będzie przez łodzie ratownicze, a na brzegu będzie sztab ludzi dbających o bezpieczeństwo uczestników spływu.

Po zakończeniu spływu posiłek regeneracyjny i obiad podczas ceremonii wręczenia certyfikatów i losowania nagród.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u