Finał konkursu "60 godzin z Falubazem"

12 luty 2016

W tym roku żużlowy sezon rozpocznie się już w marcu. W pierwszym tygodniu tego miesiąca cała drużyna Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra weźmie udział w trzydniowym zgrupowaniu w Zielonej Górze. Będzie to wielkie wydarzenie nie tylko dla zawodników, ale również dla naszych kibiców.

Rozpoczęcie akcji „60 godzin z Falubazem” będzie miało miejsce w czwartek 3 marca o godzinie 10:00. Cała nasza drużyna i sztab szkoleniowy spotka się wtedy z finalistami konkursu plastycznego Tylko Falubaz, który już po raz piąty organizuje Miejskie Przedszkole nr 22 w Zielonej Górze. Konkurs plastyczny Tylko Falubaz przeznaczony był dla dzieci od 5 do 6 lat z przedszkoli w Zielonej Górze i okolic. Nasi najmłodsi kibice przygotowywali prace związane z zielonogórskim żużlem i drużyną. Na początku marca podczas wielkiego finału dowiemy się, czy trafili w gusta naszych zawodników.

Na pewno spotkanie z całą drużyną żużlową będzie dla dzieci niezapomnianym przeżyciem. Cieszymy się, że podczas piątej edycji naszego konkursu pojawią się wszyscy zawodnicy i trenerzy. Wspólnie z dziećmi pokażemy im, że Falubaz naprawdę zajmuje ważne miejsce w naszych sercach – mówi Sylwia Urbaniec z Miejskiego Przedszkola nr 22, współorganizatorka konkursu.

Udział w zgrupowaniu "60 godzin z Falubazem" potwierdzili już wszyscy zawodnicy oraz trenerzy naszej drużyny. Będzie to więc pierwsza okazja do przywitania w zespole Jasona Doyle'a, Kenni Larsena, Andriya Karpova oraz Sebastiana Niedźwiedzia.

Zgrupowanie "60 godzin z Falubazem" zakończy oficjalna prezentacja naszej drużyny, która najprawdopodobniej odbędzie się 5 marca w Centrum Rekreacyjno-Sportowym. Tradycyjnie już część dochodu z biletów na prezentację zostanie przekazana na cel charytatywny.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u