Jechał 109 km/h w terenie zabudowanym

15 luty 2016

Zatrzymane prawo jazdy, mandat oraz 10 punktów karnych to konsekwencje jakie poniósł 29-letni kierowca BMW, który przekroczy ł dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 59 km/h. Wszystko nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie.

W niedzielę 14 lutego br. policjanci strzeleckiej drogówki patrolowali drogi powiatu strzelecko-drezdeneckiego z wykorzystaniem nieoznakowanego radiowozu z wideorejestratorem.

W godzinach przedpołudniowych w miejscowości Klesno, mundurowi zauważyli osobowe BMW, które z pewnością jechało znacznie szybciej niż jest to dozwolone. Policjanci dokonali pomiaru prędkości samochodu i okazało się, że wynosi ona 109 km/h. Pojazd został zatrzymany do kontroli. Kierowcą okazał się 29-letni mieszkaniec województwa zachodnio-pomorskiego, który za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym stracił prawo jazdy na 3 miesiące i dodatkowo został ukarany mandatem w kwocie 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u