Mistrzostwa Polski w karate rozgrywane będą w Iłowej

21 marzec 2017
Autor: 

Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej OYAMA Karate w Kata (forma pokazowa walki) i Kumite (walka sportowa) odbędą się 8 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej w Iłowej.

Akces w Mistrzostwach złożyli zawodnicy z wielu klubów w Polsce (Wrocław, Jelenia Góra, Iłowa, Gozdnica, Bieniów, Poznań, Zielona Góra, Żagań, Żary, Wałbrzych, Strzegom, Kozienice, Oświęcim), a także Niemiec (Cottbus). Organizatorzy spodziewają się nawet 150 zawodników i nie mniej gości i widzów. Będą wśród nich władze Powiatu Żagańskiego, Rady miasta Iłowa i Gozdnica a także przedstawiciele wojsk amerykańskich stacjonujących w Żaganiu.

Będzie to pierwsza tego typu i rozmiarów impreza w Iłowej. Organizatorem mistrzostw jest Klub OYAMA KARATE "FUDO" z Iłowej na czele z Sensei Wojciechem Furtakiem, zrzeszonym w Polskiej Federacji OYAMA Karate.

OMPZ

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u