Stelmet BC nadal z J.Florencem i nowym Sponsorem!

30 czerwiec 2017

Na piątkowej konferencji prasowej Stelmet BC ogłosił dwie ważne informacje. Pierwsza z nich to nowy Partner Biznesowy Klubu - Firma PKM Zachód. To firma deweloperska, która działa na terenie zachodniej Polski, a której siedziba znajduje się w Zielonej Górze.

I to właśnie w tej siedzibie Janusz Jasiński - Przewodniczący Rady Nadzorczej Grono S.S.A. - poinformował, że James Florence przedłużył umowę z Klubem i będzie reprezentował barwy zielonogórzan w sezonie 2017/2018!

Czterokrotni mistrzowie Polski nie zamierzają spoczywać na laurach i udać się na zasłużone wakacje. W ciągu ostatnich kilkunastu dni swoje umowy z klubem przedłużyli już Trener Artur Gronek, Przemysław Zamojski i Jarosław Mokros. Teraz do tego grona dołączyl James Florence.

Źródło: basketzg.plRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u