Uwaga! Obowiązkowe szczepienia psów przeciw wściekliźnie

01 lipiec 2017
Autor: 

Ochronne szczepienie psów przeciwko wściekliźnie jest czynnością obowiązkową, wykonywaną raz w roku. Uchylanie się od szczepienia psów jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny (do 5000 zł, por. art. 24 par. 1 kw).

Psa szczepimy u weterynarza lub w punktach wyznaczonych przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii bądź urząd.

Z taka propozycją wystąpił Urząd Miasta i Gminy Czerwieńsk, gdzie 1 lipca będzie można skorzystać z mobilnych punktów szczepień.

Szczegółowy harmonogram szczepień:

• godz. 9:10 - 10:30 przy posterunku Policji;
• godz. 10:30 - 11:00 ul. Rycerska;
• godz. 11:00 - 11:40 ul. Klonowa;
• godz. 11:40 - 12:00 ul. Boczna (sklep).

Koszt szczepień to 25 zł. Pamiętajmy, że wścieklizna to bardzo niebezpieczna choroba i lepiej jej zapobiegać niż leczyć.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u