Mini Coopper roztrzaskał się o latarnie (ZDJĘCIA)

01 lipiec 2017
Autor: 

Dwie młode osoby ucierpiały w wypadku, który wydarzył się nad ranem przy ul. Sikorskiego w Gorzowie. Osobowe auto po tym, jak uderzyło w betonowy mur i słup – po prostu się rozpadło. Do wypadku doszło po godz. 4 rano przy ul. Sikorskiego w Gorzowie.

Według relacji świadków kierowca osobowego mini coopera jechał z bardzo dużą prędkością ul. Sikorskiego od strony ul. Konstytucji 3 Maja w kierunku centrum. Samochodem podróżowały łącznie dwie osoby – oprócz mężczyzny, który prowadził auto była w nim jeszcze pasażerka.

- Kierowca mini coopera na wysokości skrzyżowania z ul. Kosynierów Gdyńskich rozpoczął manewr wyprzedzania fiata ducato, który zakończył się na wysokości ul. Garbary. Niestety podczas wyprzedzania mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy słup od którego się odbił i uderzył w murek nad Kłodawką. Wtedy doszło do przewrócenia się auta. Dwie osoby w stanie ciężkim trafiły do gorzowskiego szpitala. Być może autem podróżowała jeszcze trzecia osoba – komentuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była tak mocna, że samochód dosłownie rozpadł się na części, które były rozrzucone na ulicy. Kilkadziesiąt metrów od auta leżał m.in. silnik.

Źródło: gorzowianin.com

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u