Przegrana Stali Gorzów na wyjeździe

17 lipiec 2017
Autor:  Sebastian Cielecki

Trzeciej porażki w tym sezonie doznali żużlowcy gorzowskiej Stali. Tym razem na wyjazdowym spotkaniu w Grudziądzu musieli uznać wyższość gospodarzy.

GKM od początku postawił wysoką poprzeczkę. W drugim i trzecim biegu Gospodarze pewnie dowieźli wynik 5:1 prowadząc w spotkaniu 13:5. W piątym biegu gorzowianie zbliżyli się na 4 punkty i wydawało się, że zaczną odrabiać straty. Niestety GKM utrzymywał przewagę, systematycznie ją powiększając. Na szczęście żółto-niebiescy co jakiś czas łapali wiatr w żagle i utrzymali odpowiedni wynik przywożąc punkt bonusowy do domu.

W drużynie Gorzowa najlepszymi zawodnikami byli Bartosz Zmarzlik (15 pkt) oraz Niels Kristian Iversen (10 + 2 pkt). Wśród seniorów najwięcej problemów z motorem miał Martin Vaculik, który nie mógł się "wstrzelić" z maszyną w tor gospodarzy. Pokazuje to, że grudziądzki tor nadal przysparza wiele problemów gorzowianom.

Po 10 meczach Stal Gorzów zajmuje drugie miejsce w tabeli tracąc do lidera 2 punkty.

Druga Lubuska drużyna - Falubaz Zielona Góra po 9 meczach PGE Ekstraliga zajmuje 4 miejsce tracąc do gorzowskiej Stali 2 punkty.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u