Golfem w drzewo (ZDJĘCIA)

17 lipiec 2017
Autor: 

W niedzielę 16 lipca około godziny 19.00 doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Młody kierowca wjechał w drzewo, a pasażerki auta trafiły do szpitala.

- Na drodze wojewódzkiej 137 pomiędzy Ośnem a Sulęcinem 19-letni kierowca Volkswagena Golfa z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 56-letnia kobieta oraz 10-letnia dziewczynka zostały przewiezione do szpitala w Gorzowie Wlkp. Kobieta ma uraz kręgosłupa oraz potłuczenia, dziewczyna uraz stopy, kierowca nie ucierpiał - mówi mł. asp. Magdalena Jankowska oficer prasowy KPP w Słubicach.

Kierowca był trzeźwy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.