Jutro LUBUSKIE DERBY

12 sierpień 2017

W dwóch meczach - w Częstochowie i z Rybnikiem - nie byliśmy w super formie. Nie pojechaliśmy dobrych zawodów. W drużynę wkradło się trochę uśpienia - mówił w piątek na konferencji prasowej przed 92. Derbami Ziemi Lubuskiej Piotr Protasiewicz, kapitan Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Teraz mamy odpowiednie nastawienie i świadomość jak bardzo ważny jest ten mecz.

Kapitan zaznaczył, że jest to prawdziwy test przed zielonogórską publicznością i teraz, do tych zawodów druzyna przygotowuje się bardzo pieczołowicie pod okiem trenera.

- Musimy zrobić wszystko, żeby być przygotowanym jak najlepiej - dodał trener Marek Cieślak.

Trochę statystyk

Do tej pory rozegrano 91 meczów pomiędzy Zieloną Górą a Gorzowem Wielkopolskim. 50 wygrała drużyna gorzowskiej „Stali” (35 w Gorzowie Wlkp i 15 w Zielonej Górze), 36 wygrała drużyna zielonogórskiego „Falubazu” (28 w Zielonej Górze i 8 w Gorzowie Wlkp). Zanotowano 5 remisów – 3 w Gorzowie Wielkopolskim i 2 Zielonej Górze. Ostatnie Derby Ziemi Lubuskiej w Gorzowie zakończyły się remisem 45:45

Awizowane składy:

Cash Broker Stal Gorzów:

1. Krzysztof Kasprzak

2. Martin Vaculik

3. Przemysław Pawlicki

4. Niels Kristian Iversen

5. Bartosz Zmarzlik

6. Rafał Karczmarz

7.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra:

9. Jason Doyle

10. Jacob Thorssell

11. Patryk Dudek

12. Jarosław Hampel

13. Piotr Protasiewicz

14.

15. Alex Zgardziński

Więcej informacji 

Bilety ulgowe w cenie 35 zł

Bilety normalne w cenie 45 zł.

Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł na sektor C.

Podczas tego dnia moc atrakcji zapewniona i dla tych mniejszych i dla tych większych. Każde dziecko będzie mogło stworzyć dla siebie swój własny breloczek z masy szybkoschnącej. Dodatkowo dzieci będą miały możliwość pomalowania Falubazowej Twierdzy czy zagrania w kapsle na specjalnie do tego stworzonym torze.

Podczas przerwy przed biegami nominowanymi odbędzie się także zabawa w poszukiwaniu dużej głowy Piotra Protasiewicza. Głowa będzie ukryta wśród sektorów.

To i wiele więcej atrakcji przy W69 !

Otwarcie bram stadionu od godz. 17:00.

- Wierzę, że ósmym zawodnikiem będą nasi kibice i to oni poniosą nas na wyżyny naszych możliwości - spuentował Piotr Protasiewicz.

 ilustracja2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u