Maraton Indoor Cycling

24 sierpień 2017
Autor: 
Fotolia

Już w niedzielę 27 sierpnia Maraton Indoor Cycling na parkingu Leroy Merlin w Zielonej Górze. Sportowa impreza odbędzie się po raz szósty.

A może by tak popedałować? Dla zdrowia i dobrej zabawy.

- Chodzi nam przede wszystkim o integrację i promocję zdrowia. Zapraszamy niezależnie od wieku. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, a zatem warto się pospieszyć i do nas dołączyć - mówi Urszula Jankowska organizator maratonu.

Wspólna jazda na rowerach stacjonarnych rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 15:00. Główną nagrodą są 2 rowery, 2 auta z pełnym bakiem paliwa oraz wiele voucherów.

Atrakcje i zabawy przewidziano także dla dzieci. Zapisy na maraton trwają pod numerem tel. 533 600 525, wpisowe to 50 złotych.

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u