Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra stawia na wychowanków

16 listopad 2017
Autor: 

Wicemistrz świata Patryk Dudek, kapitan Piotr Protasiewicz oraz Grzegorz Zengota to wychowankowie, którzy w sezonie 2018 mają decydować o sile zielonogórskiej drużyny. W składzie Ekantor.pl Falubazu wychowankami są jeszcze juniorzy Alex Zgardziński oraz Mateusz Tonder.

Nowe twarze w drużynie to: Michael Jepsen Jensen, który trafił do Zielonej Góry z Get Well Toruń, Kacper Gomólski, który w sezonie 2017 był zawodnikiem pierwszoligowego Wybrzeża Gdańsk oraz Niemiec Martin Smolinski i młody duński talent Mads Hansen.

Kontrakt z Ekantor.pl Falubazem przedłużył Szwed Jacob Thorssell, którego kibice z dobrej strony mogli poznać już w tym roku. Umowę warszawską zawarł Krzysztof Jabłoński.

- Jestem zadowolony z ruchów transferowych, ci zawodnicy mają wielki potencjał. A atmosfera, jaką tworzymy, może być naszym dodatkowym atutem, który przełoży się na wynik końcowy” - powiedział kierownik drużyny Tomasz Walczak.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u